Wielu naszych Klientów zastanawia się, jak właściwie zmierzyć długość paska, aby dokładnie dobrać odpowiedni rozmiar. Chcielibyśmy Wam przekazać, że prawidłowe dobranie rozmiaru paska nie jest takie trudne, jak się wydaje. Wystarczy posiadać miarę krawiecką, a poradzicie sobie z tym zadaniem bez problemu.

Najprostszym i najszybszym sposobem na wybranie odpowiedniego rozmiaru paska jest zmierzenie dotychczas używanego paska (Rys. 1). Wystarczy zmierzyć go centymetrem lub dowolną inną miarą. Połóżcie go na płaskiej powierzchni i zmierzcie odległość od początku paska do otworu, przez który zazwyczaj go zapinaliście. Otrzymana długość to w przybliżeniu Wasz obwód w pasie.

Drugim sposobem jest zmierzenie obwodu pasa w miejscu, w którym zazwyczaj nosicie pasek. Pamiętajcie, aby mierzyć się na stojąco (Rys. 2).

Na przykład, jeśli Wasz obwód pasa wynosi 83 cm, powinniście wybrać rozmiar paska o wymiarach 80-95 cm. Nasze paski mają siedem dziurek rozmieszczonych co 2 cm, więc macie pewność, że znajdziecie idealne dopasowanie.

Warto dodać, że każdy pasek, niezależnie od tego, czy to pasek skórzany damski czy męski, jest wykonywany pod konkretne zamówienie klienta. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowej pomocy w wyborze rozmiaru, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!

Pin It on Pinterest

Share This