Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki wpływ na nasz wygląd ma dobranie torby o odpowiednim kształcie i rozmiarze.

Każda z nas ma inne upodobania oraz wymagania co do przeznaczenia torebek. Dobranie nie jest łatwym zadaniem, jedni dobierają torebki do butów, drudzy do ubioru. Mało kobiet wie , że torebkę powinno się dobierać również do figury .

Szczupłe osoby

Szczupłe osoby powinny wybierać torebki małe np. mała kopertówka, która podkreśli smukła sylwetkę. Powinna być lekko zaokrąglona, ponieważ zbyt długie kwadratowe bądź prostokątne torebki mogą dodać szczupłej sylwetce kształt zbyt kanciasty.

Duży biust

Kobiety o dużym biuście podkreślą swój biust dzięki torebce umiejscowionej pod pachą. Taki sposób noszenia torebek będzie wskazany również dla Pań o sylwetce rozbudowanej od pasa w dół (dzięki temu powiększymy górną część ciała).

Przeciętne kształty

Kobiety o przeciętnych kształtach polecamy torebki średnie bądź dużych wymiarach zaokrąglonego kształtu bądź prostokąta. Torebki do ręki będą odpowiednie dla kobiet o sylwetce rozbudowanej od pasa w górę .

Obfite kształty

Kobiety puszyste powinny wybierać torebki długie bądź duże, mogą sobie również pozwolić torebki z duża ilości wisiorków oraz dodatków.

 

Wszystkie te porady mają na celu optycznie poprawić proporcje sylwetki lub nie pogłębić dysproporcji. Warto sprawdzić czy sprawdzają się w rzeczywistości, ale zawsze pamiętajmy o swojej wygodzie i dobrym samopoczuciu.

Mistrzowie handlu 2022

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy Z całego serca dziękujemy naszym klientom, bez was nie byłoby nas to dzięki wam mogżemy robić to co Kochamy

Jak zmierzyć długość paska?

Wielu naszych Klientów zastanawia się, jak właściwie zmierzyć długość paska, aby dokładnie dobrać odpowiedni rozmiar. Chcielibyśmy Wam przekazać, że prawidłowe dobranie rozmiaru paska nie jest takie trudne, jak się wydaje. Wystarczy posiadać miarę krawiecką, a...

Promocja październikowa

Promocja październikowa. Październik miesiącem oszczędzania. W związku z tym, do końca miesiąca wszystkie torebki oraz portfele damskie -10%Kod:zk20 Promocja nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami.

Pin It on Pinterest

Share This